Проект впорядкування реклами

Уже майже місяць виконком не може затвердити нового Порядку розміщення зовнішньої реклами в Ужгороді через особисте втручання мера міста Віктора Погорелова. Про причини такої його поведінки Іван Волошин детально розповідає на своїй сторінці у Фейсбуку, а також публікує понад 30 фотоінструкцій розробленого ним Порядку:

Іван Волошин

Іван Волошин

«Вже близько місяця, виконком не може затвердити новий порядок розміщення реклами в Ужгороді. Цей порядок був розроблений мною, спільно з групою спеціалістів, після проведеного аналізу проблеми. Для затвердження необхідно опублікувати документ на сайті міської ради, так як це регуляторний акт і лише після цього можна виносити на виконком. Мер Погорелов забрав погоджений всіма службами документ і заборонив опубліковувати. Сказав що він вичитує. Думаю, що вичитувати буде довго, бо кілька пунктів його загнали в депресію ☺.

Ось кілька основних правил, які його не влаштовують :

1.Демонтаж всіх бордів з історичної частини міста

  1. Демонтаж всіх бордів з кругів
  2. Демонтаж всіх бордів, які зменшують огляд паркових зон та архітектурних пам’яток
  3. Зменшення загальної кількості бордів на 30%
  4. Приведення до уніфікованого і естетичного вигляду рекламних носіїв

P. S. Довідка: в місті близько 540 рекламних бордів, більша частина належить діючим або колишнім можновладцям (1/3 Погорелову, 1/3 Цапу (функціонер ЄЦ), частина депутату Ю.Белякову, В.Феєру і т. д.). Загальна сума, яка надходить до бюджету міста з цього бізнесу, – близько 4000$ в місяць, що, на моє переконання, не може бути причиною необхідності розміщення в місті такої кількості «хламу». (Владимир Александрович, вам будет интересно)».

Коментувати